شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

پاورپوینت ، تحقیق ، مقاله ، پرسشنامه ، پروپوزال

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

ترجمه مقاله اثرات لایه بندی به وسیله رسوبات چسبنده و غیر چسبنده

دسته بندیعلوم پایه
فرمت فایلdocx
حجم فایل1.442 مگا بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

اثرات لایه بندی به وسیله رسوبات چسبنده و غیر چسبنده

خلاصه

این مطالعه بر روی اثرات لایه بندی ایجاد شده به وسیله روابط متقابل بین رسوبات با چسبندگی زیاد و رسوبات غیر چسبنده و جریان آشفته در محیط های ساحلی و آتشفشانی متمرکز گشته است. این مقاله به بررسی این روابط متقابل پرداخته است که ممکن است به صورت قابل توجهی پروفیل های عمودی شدت، پخشیدگی عمودی و تنش های رندولز را تغییر دهد. این روابط متقابل علاوه بر این با مدل عددی یک بعدی عمودی یا IDV مورد مطالعه قرار گرفته است که شامل استاندارد K اپسیلون برای مدا آشفتگی برحسب به هم ریختن ساختار است. به کار بردن این مدل برای نتایج تجربی به وسیله Coleman نشان دهنده تغییرات اندازه گیری شده در پروفیل شدتی است که میتواند به صورت کامل به وسیله اثرات رسوب گذاری توضیح داده شود. این موضوع مورد بحث است که در زمانی که ظرفیت انتقال برای رسوبات چسبنده تجاوز کند، یک جریان لایه ای گل و لای بر روی رسوبات مربوط به رسوب چسبنده شکل می گیرد که در ارتباط با رسوب غیر چسبنده ای می باشد که در آن دانه های شن فورا بر روی بستر رسوب کرده اند. بنابراین یک سیستم دو لایه ای مایع با استفاده از فرایندهای مخلوط شده عمودی و رسوب گذاری و کاهش یافتن ظرفیت انتقال شرکت گرفته است. این نوع تغذیه برگشتی مثبت باعث ایجاد یک شکستگی فاجعه آمیز در وسعت آشفتگی و پروفیل غلظت می شود. یک قانون مقیاسی برای این رفتار اشباع شدن از تئوری جریان لایه ای کلاسیک به دست می آید. این قانون تحت تاثیر یک سری آزمایش های عددی با مدل 1DV است. همچنین غلظت های رسوب گذاری را با استفاده از Yellow River از نظر وسعت و مقدار مورد بررسی قرار گرفت. این شامل عملکردهای مربوط به رسوباتی است که دارای تاثیرات و اثرات لایه ای در غلظت های رسوبات با سطح متوسط هستند. در مورد رسوبات چسبنده این لایه لایه شدن و اثرات مربوط به آن می تواند منجر به شکستگی فاجعه انگیز جریان آشفته و پروفیل عمودی مربوط به غلظت های رسوبی مستعد گردد.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

ترجمه مقاله افزایش نقش هنرها در تحصیلات اولیه معلم

دسته بندیعلوم انسانی
فرمت فایلdocx
حجم فایل1.239 مگا بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

افزایش نقش هنرها در تحصیلات اولیه معلم

خلاصه

این مطالعه اثر خدمات اولیه معلمان را نسبت به جهت گیری در مقابل هنرهای از پیش شکل گرفته به صورت هفته ای درون یک برنامه آموزشی معلم با یک سال تحصیل در دوره فوق لیسانس را نشان می دهد. شواهدی در ارتباط با محدودهای از داده های جمع آوری شده قبل، در طول و بعد ار هفته وجود دارد که برای استحکام خود تصویری شرکت کنندگان به عنوان افراد هنری کمک می کند که منجر به شناسایی شدن ارزش هنرها در تحصیل بچه ها می گردد و اطمینان در کار کردن را با حرفه برای آموزش دادن هنرها در روش انظباطی متقاطع را افزایش می دهد. درون یک آب و هوای پیچیده این مطالعه پیش خدمات معلمان را پیشنهاد می کند که برای چنین تجربه هایی برای غلبه کردن بر ترس از برنامه آموزشی ابداعی مورد نیاز می باشد.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

ترجمه مقاله نشان دادن رابطه تفکر خلاقانه برای خواندن و نوشتن

دسته بندیعلوم انسانی
فرمت فایلdocx
حجم فایل335 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نشان دادن رابطه تفکر خلاقانه برای خواندن و نوشتن

خلاصه

این مطلعه نشان می دهد که فعالیت گسترده در زمینه خواندن و نوشتن مرتبط با کارایی خلاقانه بالا است. به طور کلی 196 دانشجوی دانشگاه در این مطالعه توسط تکمیل کردن پرسش نامه و کاملا کردن آزمون خلاقانه شرکت کردند. پرسش نامه در مورد کل دوره های انجام شده در سال تحصیلی، کل ساعات صرف شده برای خواندن، کل ساعات صرف شده برای نوشتن و اطلاعات پیش زمینه ای جستجو می کرد. نتایج نشان می دهد که دانشجویانی که زمان بیشتری را صرف خواندن و نوشتن می کنند به صورت مشخصی دارای کارایی بهتری براساس آزمون خلاقیت هستند. این مطالعه در این زمینه بحث می کند که امتیازهای خلاقیت به صورت امتیازات خاص برای ارزیابی کردن هستند که به صورت مشخصی منطبق با دیدگاه های خواندن و نوشتن و مقدار زمان صرف شده برای خواندن و نوشتن است.

مقاله سال 2012 الزیویر

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

ترجمه مقاله آنتروپی تخمینی به عنوان اندازه ای از سیستم پیچیده

دسته بندیفنی و مهندسی
فرمت فایلdocx
حجم فایل1.304 مگا بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

آنتروپی تخمینی به عنوان اندازه ای از سیستم پیچیده

خلاصه

روش هایی برای تعیین کردن تغییرات مربوط به پیچیدگی سیستم از داده های ارزیابی شده وجود دارد. همگرایی یک فرکانس با استفاده از الگوریتم بعد هم بستگی نسبت به یک مقدار معین می باشد که ضرورتا نشان دهنده مدل انتخابی نمی باشد. آنالیزهای اخیر خانواده ای از فرمول ها و آمارها را برای تخمین زدن تقریبی آنتروپی یا ApEn را فراهم ساخته است که پیشنهاد می کنند که ApEn می تواند به عنوان سیستم های پیچیده طبقه بندی شود و حداقل 1000 داده را در مجموعه های گوناگونی مشخص سازد کعه شامل هم بی نظمی های مهم و فرایندهای اتفاقی می شود. توانایی برای تغییر دادن پیچیدگی تصمیم از چنین مقدار کوچک مرتبط در مورد داده ها برای به کار بردن های ApEn در زمینه های مختلف حفظ شده است.

تلاش برای فهمیدن پدیده پیچیدگی، از طریق محققان علمی مورد بررسی قرار می گیرد که بی نظمی را به عنوان یک مدل ممکن در نظر گرفته اند. فرمول ها برای مشخص کردن رفتار بی نظمی در مشخصه های پوشش دار خاص از جاذبه های عجیب ارتقا یافته اند که نشان دهنده سیستم های دینامیکی طوللانی مدت می باشد. اخیرا مشخص شده است که در بیشتر مجموعه های غیر ریاضی فرمول های جدید الگوریتم هایی برای داده های سری های زمانی آزمایش به صورت اولیه برای آزمون آماری با دقت به کار می رود. در یکی از مقالات در این زمینه بحث شده بود که حضور بی نظمی های تعیین شده در مورد آنالیز داده ها وجود دارد و شامل تخمین های خطا براساس محاسبات ابعادی و آنتروپی می باشد. در حالی که آنالیزهای ریاضی سیستم های شناخته شده ای را تعیین می کنند که مورد علاقه هستند و دارای مسئله عمیق می باشند به گونه ای که کاربردهای الگوریتمی در آن ها و به خصوص در این جا خطرناک می باشد. حتی برای سیستم های بی نظم با ابعاد کم یک تعداد زیادی از نقاط برای به دست آوردن پوشش در این بعد و الگوریتم های آنتروپی مورد نیاز می باشد، اگر چه آن ها اغلب با تعداد نامناسبی از نقاط به کار برده می شوند. همچنین بیشتر آنتروپی ها و تعریف های ابعادی برای سیستم نویز به صورت ناپیوسته هستند. علاوه بر این تفسیرهای مربوط به مقادیر محاسبه شده ابعادی نیز مشاهده می گردد که به نظر می رسد که در حقیقت پایه و اساس کلی ندارد برای مثال تعداد متغیرههای آزاد یا معادله های متفاوت برای یک سیستم مدل مورد نیاز می باشد.

هدف از این مقاله ارتقا ادن یک مدل ریاضی برای خانواده ای از فذمولا ها و اعداد و ارقام آماری است که در آن ها آنتروپی تخمینی به صورت یک مفهوم کمی شده پیچیده ارائه میب گردد. ما سه سوال پایه ای در این زمینه می پرسیم 1- آیا می توان بی نظمی ها را از بعد پوششی یا آنتروپی محاسبه کرد2- اگر نه چگونه ما می توانیم آن را کمی کنیم و چگونه ابزارهایی در دسترس هستند؟ 3- اگر ما تلاش کنیم تا اندازه مربوط به سیستم پیچیده را استقرار دهیم که تغییر می کنند آیا ما می توانیم این کار را با نقاط داده ای کمتر و استحکام بیشتر در مقایسه با ابزارهای در دسترس موجود انجام دهیم؟

من نشان می دهم که یکی می تواند فرایند اتفاقی با بعد هم بسته 0 باشد و بنابراین پاسخ مربوط به 1 خیر می باشد. این نشان می دهد که فرایندهای تصادفی برای عبارت هایی موفق هستند که هم بسته هستند و می تواند ارزش های ابعادی معینی را ایجاد کند. یک فاز مربوط به پلات فضایی عبارت های پوشش دار در چنین موردی ممکن است سپس هم بستگی و ساختار را نشان دهد. این نشان دهنده مدل معینی می باشد. در این زمینه شکل های 4 الف و ب مربوط به بابلویانتاز و دستکس با هم مقایسه می گردند.

اگر یکی نتواند امیدوار برای استقرار یافتن بی نظمی باشد در نتیجه یکی تلاش می کند تا سیستم های پیچیده را از طریق تخمین زدن پارامتر تشخیص دهد. پارامترها اساسا مرتبط با بینظمی اندازه گیری بعد، مقدار اطلاعات ایجاد شده و طیف لیاپنو هستند. طبقه بندی کردن سیستم های دینامیکی از طریق آنتروپی و طیف لیاپنو از کارهای کولموگرو، سینایی و اسلدتس استنباط شده است اگر چه این کارها استناد به قضیه های ارگودیک دارد و نتایج برای مجموعه های احتمالی قابل کاربرد می باشد. فرمول های ابعادی به وسیله ساختاری تحریک می گردند که در محاسبه مربوط به آنتروپی شبیه به بعد هاسدورف و محاسبات مربوط به آن هستند. کاری تئوری بالا به معنای موثر بودن سیستم های دینامیکی معین، داده های نویزی یا تعیین کردن مجموعه ها نمی باشد. برای همه این فرمول ها و الگوریتم ها مقدار داده هایی که مورد نیاز می باشد به صورت پوشش دار به دست می آیند که به صورت غیر عملی بزرگ هستند. ولف و همکاران بین نقاط 10d و 30d نقاطی برای پر کردن بعد d در مجموعه بی نظم مورد نیاز می باشد. همچنین برای بیشتر فرایندهای تصادفی مدل های قابل پیش بینی برای برخی از سیستم های فیزیکی به صورت پیچیده پدیدار می شوند که با یک پارامتر کنترل تغییر می یابند چنان چه اندازه های فوق الذکر بدون تغییر باقی می مانند که اغلب با هر یک از مقادیر 0 یا بی نهایت هستند.

برای پاسخ دادن به سوال 3 من خانواده ای از پارامترهای سیستمی ApEn (m,r) را پیشنهاد می کنم و آن را به آمار ApEn (m,r,n) معرفی شده در منبع 7 مرتبط می کنم. تغییرات در این پارامترها به طور کلی موافق با تغییرات در فرمول های ذکر شده برای ابعاد کمتر سیستم های معین می باشد. تازگی ضروری برای پارامترهای ApEn (m,r) می تواند به عنوان یک سیستم وسیعی تشخیص داده شود و برای m کوچک به خصوص m=2 تخمین زدن ApEn (m,r) به وسیله ApEn (m,r,n) می تواند در ارتباط با نقاط کمتر به دست بیاید. این به صورت بالقوه به صورت سیستم ها با ابعاد کم به صورت سیستم های دوره ای و چندگانه با ابعاد گوناگون سیستم های بی نظم ، تصادفی و ترکیبی شناخته می شود. در مجموعه تصادفی، روش های آنالیز برای محاسبه کردن ApEn(m,r) می تواند ApEn(m,r,n) را تخمین بزند و مقادیر مربوط به پوشش آماری را برای فرمول مربوط به همه مسائل قابل قبول را برای ابزارهایی تخمین بزند که بتواند همراه با خطوط احتمالی استقرار یابند.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

ترجمه مقاله زمرد سبز: حسابداری و محاسبه کردن دولتی برای دارایی های به ارث رسیده: کاربردهای اقتصادی، اجتماعی

دسته بندیعلوم انسانی
فرمت فایلdocx
حجم فایل112 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مقاله زمرد سبز: حسابداری و محاسبه کردن دولتی برای دارایی های به ارث رسیده: کاربردهای اقتصادی، اجتماعی

حسابداری و محاسبه کردن یک مجموعه ای از اطلاعات فراهم شده در ارتباط با داد و ستدهای اقتصادی (Whittington, 1983) که از نظر عقلانی بستگی به اقتصادهای حاشیه ای دارد (Thinker و همکاران، 1982) که یک تئوری نئوکلاسیک در مورد ارزش می باشد. اخیرا برد استانداردهای حسابداری بخش عمومی استرالیا (PSASB) دو استاندارد حسابداری را معرفی کرد. AAS 27 و AAS 29 که نیاز به بخش های دولتی و نمایندگان آن ها در سطوح فدرال، ایالتی و محلی برای (از 31 دسامبر سال 1996) برای فراهم ساختن گزارش های مالی در مسیر مشابه برای مشارکت کردن با گزارش های مالی دارد. این تئوری به کار رفته در زمینه بازار، قیمت ها را براساس جستجو کردن مشتریان برای حداکثر استفاده آن ها و جستجو کردن تولید کنندگان برای حداکثر سود آن ها، برای اندازه گیری کردن و آنالیز کردن اجرا شدن و شکل گیری مالی مربوط به همه نهادهای دولتی با توجه به این که آن ها در مجموعه های غیر بازاری اجرا شده اند و دارای هیچ گونه هف سودآور نیستند را تعیین می نماید.

مفید بودن برای کاربران به منظور ارزیابی کردن و تصمیم گیری درباره اختصاص دادن منابع کمیاب می باشد که منجر به مساعدت کردن سازمان های دولتی برای تایید کردن اجبارهای ذیحساب می گردد.

هم تصمیم گیری و هم ذیحساب بودن نیاز به اطلاعاتی دارد که می تواند برای ارزیابی کردن عملیات های موجود به صورت موثر، اقتصادی و با کفایت مورد استفاده قرار بگیرد (Parker، 1993، Psace، 1995). این اطلاعات در قالب گزارش های ملی با هدف کلی ارائه شده اند که شامل عبارات و موقعیت های مالی (سطح تعادل) می باشد که منعکس کننده ارزش مالی یک نهاد برحسب جریان های نقدینگی موثر در آینده و یک اجرایی شدن درآمد می باشد که اجازه تخمین بازگشت سرمایه را می دهد. هدف این است که این گزارش ها باید قادر باشند تا به صورت موثری به منابع دولتی به وسیله فراهم کردن یک منبع اولیه از اطلاعات اقتصادی برای تصمیم گیرندگان تخصیص داده شود (Rowles، 1992).

اگر چه کاربردهای مربوط به استانداردهای حسابداری دولتی براساس حسابداری حقیقی می باشد و گنجایش همه دارایی ها در ماهیت کنترلی به عنوان ناحیه ای از رشد مطالعه می باشد، که این ها در نظر گرفتن های ناکافی مربوط به نقش بازی شده توسط تئوری نئو کلاسیک را در زمینه ارزش حسابداری دولتی را پدیدار می سازند. با آنالیزهای بسیار کم در مورد مناسب بودن آن، یک تئوری ارزشی، به صورت قاطع در ارتباط با استفاده آن در مشارکت با گزارش مالی مورد انتقاد قرار می گیرد که دارای گستره ای برای فراهم ساختن پشتیبانی تئوری برای گزارش کردن مالی دولت می باشد که شامل ارزش گذاری دارایی، تعریف دارایی و تنظیم کردن استاندارد مالی دولت می باشد.

این مطالعه به صورت بحرانی چگونگی ارزش تئوری به کار برده شده برای اندازه گیری کردن دسته خاصی از دارایی های دولتی، دارایی های موروثی را مورد مطالعه قرار داده است که به عنوان دارایی های فیزیکی که یک جامعه برای حفظ کردن در نظر گرفته می شوند که به دلیل ارتباطات محیطی، تاریخی و فرهنگی می باشد. در حالی که PSASB به دنبال ایجاد کردن اطلاعات براساس سرمایه گذاری کردن دارایی های دولتی، ظرفیت خدمات آن ها و مصرف کردن می باشد، ارزش گذاری استناد به اندازه گیری کردن ارزش در عمل و استفاده و یا ارزش در معاوضه و تبادل یک دارایی دارد. هر دو مفهوم به صورت نامتناسبی برای اندازه گیری کردن هر یک از ارزش خدمات یا مزیت های اقتصادی دارایی های موروثی به کار برده می شوند. در نتیجه، روش حسابداری سوالاتی را از قبیل این که آیا اطلاعات حسابداری ایجاد شده با اقتصاد منطقی آن ها سازگاری خواهد داشت و این که آیا فرایند ارزش گذاری ممکن است از پیش مورد ارزیابی و قضاوت برای اجرا شدن ماهیت های مسئولیتی برای دارایی های حفظ شده به صورت اولیه برای ارزش موروثی آن ها قرار بگیرند، گسترش و پرورش می یابد.

نیازهای برجسته حسابداری که منجر به شکل گرفتن بیشتر مسائل در به کار بردن تئوری نئوکلاسیک می شود به وسیله خلاصه ای از انتقادهای ایجاد شده توسط محققان مربوط به حسابداری دولتی دنبال می گردد. روش حسابداری استرالیایی برای ارزیابی کردن دارایی های ارثی ارزش گذاری شده خلاصه شده است و کمبودها در اندازه گیری ارزش کاربردی و ارزش در مبادله با دقت شرح داده شده است. ناتوانی مربوط به فرایند ارزش گذاری و گزارش کردن اهداف معلوم اقتصادی در ارتباط با مدل گزارش شده را پوشش می دهد و در مورد اقتصاد بالقوه و نتایج اجتماعی بحث می کند.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

ترجمه مقاله تساوی و خطر سرطان ریه در زنان: بررسی سیستماتیک و متا آنالیزهای مطالعات اپیدمیولوژیکی

دسته بندیعلوم پایه
فرمت فایلdocx
حجم فایل461 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

تساوی و خطر سرطان ریه در زنان: بررسی سیستماتیک و متا آنالیزهای مطالعات اپیدمیولوژیکی

خلاصه

چندین مطالعه برای ارزیابی کردن قیاسی فاکتور خطر برای سرطان ریه انجام شده است اما نتایج آن ها چندان رضایت بخش نبوده است. ما در مورد MEDLINE موسسه علوم و اطلاعات و پایگاه داده ها برای معرفی کردن مطالعات ارزیابی شده در ارتباط با سرطان ریه استفاده کردیم. بین گوناگونی های ژنتیکی که مورد ارزیابی قرار گرفته استاز شاخص های آماری Q و I2 استفاده شده است. به صورت خلاصه خطر مرتبط با بچه ها (RR) با ضریب اطمینان 95 درصد با استفاده از اثرات تصادفی متا آنالیزها تخمین زده شده است. 16 مطالعه قابل قبول (8077 بیمار مبتلا به سرطان ریه و 350295 افراد بدون تاثیر) داده های متا آنالیز را فراهم ساخته اند. تفاوت مشخصی بین گوناگونی مطالعه وجود داشت. مقدار RR به ازای هر تولد زنده 98/0 بود که نشان دهنده نبود هیچ گونه اثر قیاسی بر روی خطر سرطان ریه بود. نتایج در حالت شاهد به شکل RR=0.99 بود و مطالعات گروهی RR=0.97 بود. مطالعات شامل بیماران سرطان ریه با سلول کوچک نمی شد که یک اثر حفاظتی قیاسی با RR=0.94 را فراهم ساخته بود. برخلاف، هیچ گونه اثری در مطالعات مربوط به بیماران سرطان ریه با سلول کوچک به مقدار RR=1 و با اختلاف 05/0 مشاهده نشده بود. به طور کلی شواهد کمی از رابطه پاسخ دهی بین افزایش تولد های زنده و سرطان ریه وجود دارد، به هر حال مطالعات نتایج غیر یکنواختی را ایجاد کرده است. مطالعات دیگری باید انجام شود تا به خوبی تحت گروه های تاریخچه بیماری تعیین گردد.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

ترجمه مقاله کنترل کردن رشد برگ و کلروپلاست به وسیله ژن آرابیدوپسیس شاهی کمرنگ (Arabidopsis pale cress

دسته بندیعلوم پایه
فرمت فایلdocx
حجم فایل1.891 مگا بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

کنترل کردن رشد برگ و کلروپلاست به وسیله ژن آرابیدوپسیس شاهی کمرنگ (Arabidopsis pale cress)

پلاستیدهای برگ مربوط به Arabidopsis pale cress (pac) تغییر پذیر فراتر از مراحل اولیه تغییر یافتن از پروپلاستیدها یا اتیوپلاستیدها رشد نکرده اند و تنها حاوی سطوح کمی از کلروفیل ها و کارتونئیدها هستند. در ابتدای رشد، اپیدرم ها و مزوفیل مربوط به برگ های pac مشابه با این گونه گیاهان وحشی هستند. در مراحل بعدی جهش و تغییر پذیری برگ ها به صورت فضاهای ذرون سلولی افزایش می یابد و لایه پلاستیدهای مزوفیل می توانند برای تشخیص دادن خیلی طویل نباشند. برای مطالعه کردن پایه های مولکولی این فنوتیپ ما PAC را کلون می کنیم و تعیین می کنیم که این ژن به وسیله نور تنظیم می گردد و دارای ظزفیت برای رمز دار کردن یک اسید است که اغلب به صورت هلیکال پروتئین آلفا می باشد. ژن PAC به نظر می رسد که یک ترکیب جدیدی از شبکه منظم تلقیح کننده نور می باشد که رشد برگ ها و کلروپلاست ها را کنترل می کند.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

پرسشنامه شایعه سازمانی

دسته بندیپرسشنامه
فرمت فایلdocx
حجم فایل172 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

پرسشنامه تحلیل عاملی مدیریت شایعه در سازمان

این پرسشنامه حاوی 55 سوال که با استفاده از طیف 5 درجه لیکرت طراحی شده است.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

پروژه سیستم مدیریت محتوا (cms)

دسته بندیکامپیوتر
فرمت فایلdoc
حجم فایل568 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

خلاصه پروژه:
در این پروژه تحقیقاتی ابتدا با نگاهی گذرا و مختصر سیستم های مدیریت محتوی معرفی شده است سپس بر روی یك نمونه cms به نام postnuke تمركز كرده و معرفی و تجزیه و تحلیل آن آمده است.
ابتدا سعی شده كه مراحل نصب را به صورت گام به گام و بصری ذكر گردد.
همچنین تعدادی از ماژول ها و theme های آن معرفی شده كه در بخش مستندات نمونه ای از كدهای برنامه نویسی ماژول هم آورده شده است ضمنا برای آشنایی بیشتر نكاتی راجع به توسعه ماژول و نحوه ماژول نویسی هم آمده است.

مقدمه:
امروزه پیشرفت تكنولوژی روند رو به رشدی را به سرعت طی می‌كند و در این میان كامپیوتر و IT نقش اساسی را بر عهده دارند و دنیای بزرگ ما را به دهكده كوچك جهانی تبدیل كرده اند.
اینترنت، فضای سایبر و سایت های وب همگی مسئول ارتباط ما با این دهكده جهانی اند، از طرفی كاربران برای انجام امور مختلف خود همیشه فاكتورهای خاصی را در نظر دارند از این رو دانشمندان IT همواره سعی كرده اند با خلق مفاهیم و تكنولوژی های جدید همه فاكتورهای اساسی كاربران ازجمله كارایی، سرعت، دقت، امنیت، آسانی و زیبایی و ... را تا حد مطلوب مورد توجه قرار دهند.
سیستم های مدیریت محتوی یا cms یكی از این دستاوردها است كه دراین مجال اندك سعی شده است تا حدودی به آن پرداخته شود و به عنوان نمونه روی سیستم مدیریت محتوی خاصی به نام postnuke تمركز شده است.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

پروژه شبكه های نظیر به نظیر (peer to peer network)

دسته بندیکامپیوتر
فرمت فایلdoc
حجم فایل96 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

امنیت و قابلیت اعتماد در سیستمهای نظیر‌به‌نظیر
مسئله امنیت در سیستمهای نظیر‌به‌نظیر را می‌توان از نقطه نظر قابلیت اعتماد مورد بحث قرار داد. سیستمهای نظیر‌به‌نظیر چالشهای ویژه‌ای در مورد قابلیت اعتماد علاوه بر سایر سیستمهای اجتماعی-تكنیكی ارائه می‌دهند و سه محیط كلیدی مهم را معرفی‌ می‌كنند: هویت-زمینه‌ اجتماعی -منع و تهدید. بررسی این سه محیط شیوه‌ای مناسب را برای درك بهتر طراحی و پیاده سازی و اجرای سیستمهای نظیر‌به‌نظیر ارائه می‌دهد.
قابلیت اعتماد و امنیت:
سیستمهای نظیر‌به‌نظیر موجودیتهای متفاوتی را برای اخذ تصمیم در مورد چگونگی بر هم كنش و رفتار با یكدیگر نیاز دارند. این تصمیمات در واقع همان تصمیمات امنیتی است. علاوه بر این خود سیستمها نیز برای اجرای نوع خاصی از برهم كنش یا تصمیمات خاص در مورد آن تنظیم شده‌اند. تمامی اینها تصمیماتی درباره قابلیت اعتماد هستند.
در سیستمهای نظیر‌به‌نظیر، باید بدانیم كه چگونه می‌توان به یك هویت دیگر در سیستم اعتماد كرد. قابلیت اعتماد وقتی در مورد سیستمهای توزیع شده و مخصوصاً سیستمهای نظیر‌به‌نظیر صحبت می‌شود اهمیت بیشتری می‌یابد. این بخش نشان می‌دهد كه چگونه قابلیت اعتماد و امنیت در نوع خاصی از سیستمهای نظیر‌به‌نظیر با هم تركیب می‌شوند و بعضی از راههای درك فرضیات در مورد قابلیت اعتماد كه به امنیت در سیستم كمك می‌كند و یا مانعی را برای آن بوجود می‌آورد را نمایش می‌دهد.
چرا اعتماد موضوع مهمی‌ است؟
یك روش برای ایجاد اعتماد در یك سیستم توسط ولدمن و روبین در سال 2001 مطرح شد" ما بیشتر از آنكه به قابلیت اعتماد علاقه‌مند باشیم به طراحی سیستم مایلیم. بنابراین دوست داریم سیستمهایی را طراحی كنیم كه در آن هیچ كس نیاز به اعتماد به جنبه‌ای از سیستم نداشته باشد...".
هدف در سیستمهای معتمد آن است كه در آن هر هویت به دیگری اعتماد داشته باشد. از آنجا كه این مسئله غیر ممكن است سعی در استفاده از ساختار شهرت و كاهش خطر برای ایجاد اعتماد افزایش می‌یابد.

فهرست مطالب:
فصل اول: مقدمه‌ای بر شبکه‌های نظیر به نظیر (peer to peer network)
نظیر به نظیر چیست؟
اشتراک منابع کامپیوتری و سرویسها با تبادل مستقیم بین سیستمها
مقیاس‌پذیری
قابلیت اعتماد
انواع شبکه‌های نظیر به نظیر
چارچوب‌های شبکه‌های نظیر به نظیر
کاربردهای شبکه نظیر به نظیر
شبکه نظیر به نظیر و تامین کننده‌های سرویس
کاربردهای شبکه نظیر به نظیر
اجزای معماری شبکه نظیر به نظیر در Winsows
تشخیص نام وکشف نظیر با PNRP
نام نظیرهاوPNRP ID S
تعیین نام PNRP
سنجش تعیین نام نظیر در کشهای چند سطحی
Graphing
نگهداری گراف
ایجاد ارتباط با یک گراف
قطع ارتباط از گراف
تشخیص و تعمیر جز در گراف
امنیت گراف
Gruoping
نام نظیرها
گواهی اعضای گروه (GMCs)
انتشار GMC
سیاستهای امنیت
ایجاد یک گروه
پیوستن و ایجاد ارتباط با یک گروه
فصل دوم - توپولوژیهای شبکه نظیر به نظیر
توپولوژی مرکزی
انواع توپولوژیهای دیگر
سطوح نظیر‌به‌نظیر
بنیانهای نظیر‌به‌نظیر
قابلیت همکاری
امنیت:
اطلاعات
مدیریت مدارک
همکاری
فایلها
پهنای باند
افزایش‌ بار
استفاده مشترک از پهنای باند
سیکلهای پروسسور
اجتماع نظیر به نظیر
بازسازی زنجیره ارزشها
سوارکاری آزاد و مسئولیت
نتیجه
کاهش هزینه‌های مالکیت
مقیاس‌پذیری
شبکه‌های adhoc
فصل سوم - Napster و Gnutella
ساختار پیام داده Napster
قالب‌بندی
ابلاغ فایل اشتراکی میزبان
پاسخ و پاسخ‌جستجو
درخواست دانلود
انتقال فایل
دانلود با دیوار آتش
پیاده‌سازی
Gnutella
ساختار Gnutella
پروتکل Gnutella
سرآیند توصیفگر
قوانین
انعطاف‌پذیری
کارایی و مقیاس‌پذیری
قابلیت اعتماد
Fast Track
پروتکل Fast Track
ساختار OpenFT
پروتکل OpenFT
مقایسه
فصل چهارم - تهدیدهای امنیت داده در شبکه‌های نظیر‌به‌نظیر
تاثیر اشتراک فایل بر امنیت پایگاه داده
استخراج داده های حساس و مهم ازپیامهای ODBC
جملات اخلال در سرویس دهی (DOS)
مولفه های غیر قابل اعتماد در شبکه
نتیجه گیری
فصل پنجم - امنیت و قابلیت اعتماد در سیستمهای نظیر‌به‌نظیر
قابلیت اعتماد و امنیت
اعتماد چیست؟
اعتماد به عنوان یک پدیده اجتماعی
هویت
احراز هویت
سیستمهای پیشنهادی
هویتهای متعدد
زمینه های اجتماعی
قوانین
انتقال قابلیت اعتماد
زمان به عنوان یک زمینه

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

12345678910
last